Düşler

Ceyhun

1986, Ankara doğumluyum. Orada büyüdüm, üniversiteyi kazanınca İstanbul’a geldim. O zamandan beri İstanbul’dayım. Sosyoloji okudum, sonra master yaptım.

Derya

Ben Derya. 29 yaşımda olacağım çok yakında. Yirmi bir sene Ankara’da yaşadıktan sonra İstanbul’a geldim. Bir ay önce bir kadın hakları derneğinde çalışmaya başladım. Bir yandan da doktora yapıyorum.

Ayda

25 yaşındayım. İstanbul’da doğup büyüdüm. Üniversiteyi bitirdim, üzerine yüksek lisans yaptım, şimdi çalışıyorum. Cinsel yönelimim konusunda kendimi tanımlamamayı tercih ediyorum.

Toprak

İsmim Toprak. İstanbul’da yaşıyorum, Galatasaray Üniversitesi’nde okuyorum. Cinsel yönelimimi dönem dönem farklı şekillerde isimlendirdim.

Mecren

Ben Mecren. İstanbul’dayım, üniversite’de fizik okuyorum. Kendimi biseksüel olarak tanımlayabilirim. Üzerimde taşımak istediğim bir kimlik yok. Veganım.

Pınar

22 yaşındayım. Tokat’ta doğmuşum ama çocukluğum İzmir’de geçti. Sonra Kocaeli’ye taşındık, şimdi de İstanbul’dayım.

Yupik

Adım Yupik, 33 yaşındayım. Bir lojistik firmasında çalışıyorum. Ailem bayağı muhafazakar sayılır. Mukafazakardan kastım, biraz ılımlı islamcı sularda dolaşanlardan.

Cemre

22 yaşındayım. İzmit, Gölcük’te doğdum. Memur lojmanlarında büyüdüm. Lisedeyken bir sene kadar Kanada’da, Saltspring diye bir adada yaşadım. Şimdi İstanbul’dayım.

Kardankadın

Otuz dört yaşındayım. Ankara’da doğdum. Liseye kadar orada okudum, üniversite için şehir dışına gittim. Öğretmenim. Yıllardır hetero bir ilişki yaşamamama ve şu anda da algımın tamamen kadınlara yönelik olmasına rağmen

Kırmızılı Kadın

1974’te, Ordu’nun Ünye ilçesinde doğdum. 16 yaşına kadar Ünye’de yaşadım. Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik okumak için İzmir’e yerleştim ve 13 yıl İzmir’de yaşadım.

Nane

33 yaşındayım. Kadıköy’de yaşıyorum. İstanbul’da doğdum. Biseksüelim. Kadınım. Feministim. Lezbiyen ya da biseksüel kelimesini ilk ne zaman duydum hatırlamıyorum.


Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: